• Facebook
  • Instagram

© 2019 Kaktus - Pracownia Florystyczna all rights reserved

Witamy w Kwiaciarni Kaktus, gdzie magia wyjątkowych roślin tworzy dla Was mały skrawek nieba. U nas tradycyjny bukiet staje się czymś więcej niż tylko wiązanką kwiatów. Z miłości do Philodendronów, z zachwytu stylem boho i z powołania do bycia „eko” stworzyliśmy dla Was niecodzienną bukieciarnię w samym sercu Poznania. 

Zapraszamy do świata magicznych i niecodziennych roślin, które uszczęśliwią każdego. Naszymi bukietami warto obdarowywać nawet bez okazji.

Kaktus znajduje się w ścisłym zakupowym centrum Poznania – przy ul. Św. Marcin 24  w Galerii MM. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, który swoją pasją chce uszczęśliwiać zarówno koneserów i miłośników nietuzinkowych kompozycji kwiatowych, jak i tych, którzy do tej pory byli wierni tradycji. Nasze bukiety powstają z wyszukanych roślin, które w 90% pochodzą 
z polskich, ekologicznych upraw. Philodendrony, begonie, hortensje to tylko wybrane gatunki 
w naszym magicznym ogrodzie. Wszystkie wiązanki charakterem nawiązują do stylu boho – odzwierciedlają luz i swobodę, bawią feerią barw i łączą w sobie niezwykłe elementy. Stawiamy też na ekologię. Bukiety zabezpieczane są jutowym „płaszczykiem”, a wszystkie stosowane przez nas opakowania są w pełni biodegradowlane lub podlegają recyklingowi.